Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas vykdomas vadovaujantis 2001m. birželio 29 d. LR Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”. Remiantis minėtu įsakymu audiniai yra įtraukti į negrąžintinų ir nekeičiamų prekių kategoriją.

– Jeigu Pirkėjui buvo parduota netinkamos kokybės prekė, kurios aprašyme nebuvo nurodyti trūkumai, Pardavėjas gali pasiūlyti Pirkėjui pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti nekokybiškos prekės kainą suteikiant nuolaidą kitam Pirkėjo užsakymui arba grąžinti už prekę bei jos pristatymą sumokėtus pinigus. Pinigai grąžinami į Pirkėjo nurodytą banko sąskaitą per 14 dienų.

– Nekokybiška prekė turi būti grąžinta originalioje pakuotėje, kurioje ji buvo pristatyta. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota. Jei daiktas neturi originalios pakuotės (pvz., audinys), tuomet Pirkėjas jį įpakuoja į tinkamą kitą pakuotę, kuri užtikrintų prekės nesugadinimą grąžinimo metu.

– Prekes grąžina Pirkėjas savo lėšomis, išskyrus atvejus, kai prekė yra grąžinama dėl netinkamos kokybės. Pirkėjas nekokybišką prekę gali grąžinti per 14 dienų nuo jos gavimo.

– Dėl skirtingų kompiuterių monitorių bei telefonų ekranų raiškos nustatymų, skirtinguose kompiuteriuose bei telefonuose prekės spalva gali skirtis, t.y. neatitikti realybėje esančios prekės spalvos. Pirkėjas neįgyja teisės į įsigytų prekių grąžinimą, jei jo netenkina prekių spalva, forma, dydis.

Jei kyla klausimų dėl prekių grąžinimo, rašykite el. paštu info@audiniaiinternetu.com

Shopping Cart